Přenechám tuto doménu, včetně stávajících stránek, nebo pro Vás vytvoříme nové stránky.

Doména zapasyvbahne.cz je dlouhodobě na prvních stránkách všech vyhledavačů na zápasy v čokoládě, zápasy v bahně i zápasy v balátě a má historii od roku 2008.

Pokud máte zájem o více informací, volejte 608 151 552 a nebo pište na webmaster@alf.cz

Zápasy v balátě i čokoládě aneb jak zápasíme

infozápasy v bahněTak zvané zápasy v bahně doporučujeme na diskotéky, firemní i soukromé večírky a akce kde nevadí trošku toho blátíčka. Je nutné počítat s tím, že tato show přináší a neobejde bez malého nepořádku. Divák si však zajisté přijde na své při této podívané kde zápasí většinou dívka s dívkou. Mnohdy nastanou takové momenty které ani divák, organizátor či samotné účinkující nečekaly. Opravdu klouzavé bláto je často největší nepřítel všech bojovnic i bojovníků. I při zápasech myslíme na diváka aby si užil trochu té erotiky. Finalisté (i v průběhu boje) si při zápasu většinou roztrhají své dresy a tak je na co se dívat. Cena vystoupení se odvíjí od počtu bojovníku. Obvykle se tato show prezentuje se třemi či čtyřmi bojovníky.

Zápasy v bahně, čokáládě a podobně jsou sportovně zábavná a zlehka erotická show :-)

infozápasy v olejiZápasy v oleji - tento druh zápasů je obdobou zápasů v bahně. I při těchto zápasech myslíme na diváka aby si užil trochu té erotiky. Finalisté (i v průběhu boje) si při zápasu většinou roztrhají své dresy a tak je na co se dívat, nejde ovšem o žádné lesbické zápasy. Cena vystoupení se odvíjí od počtu bojovníku. Obvykle se tato show prezentuje se třemi či čtyřmi bojovníky.

Není nikde psáno, že Vám nemůžeme předvést show přesně podle Vás

infoRádi Vám sestavíme program dle Vašeho přání. Pokud budete chtít do zápasů zapojit dobrovolníky z Vašich řad a nebo si budete přát upravit počet bojovnic a podívat se jak například dvě dívky bojují (po zpravidla 2-3 soubojích je vyzván dobrovolník a ten se s bojovnicemi může "poprat").

infoTaké Vám nabízíme, že přivezeme pouze zápasnický ring a potřebné množství bahna k Vašim radovánkách (je možné k Vám dopravit stejně jako bahno i čokoládu, olej a podobně). Aby jste zjistili kolik Vás bude tato i jiné nabízené služby stát, doporučujeme nahlédnout do sekce ceník.

infoMáte někaký dotaz? Vaše otázky směřujte do sekce kontakt.